Dóza na šňupací tabák s barevným emailem na víčku

rytá zn. 12, ryzost 750/1000, Střední Evropa, 1. třetina 20. stol., stříbro, hmotnost 96,50 g, uvnitř zlaceno, víčko na stěžejce, rytý dekor, délka 9,5 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.

45 aukce 8

vyvolávací cena 8 000 Kč € 254

pol. č.110
aukce: 5
1 500 Kč
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.111
aukce: 5
5 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.112
aukce: 5
2 000 Kč
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.113
aukce: 5
2 300 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.114
aukce: 5
1 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.115
aukce: 5
1 000 Kč
vyvolávací cena: