Dóza na šňupací tabák s barevným emailem na víčku
rytá zn. 12, ryzost 750/1000, Střední Evropa, 1. třetina 20. stol., stříbro, hmotnost 96,50 g, uvnitř zlaceno, víčko na stěžejce, rytý dekor, délka 9,5 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
aukce 8
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 254