Smrčková Ludvika
Likérky s podnosem - 7 ks
Čechy, 40. léta 20. stol., čiré broušené sklo, 6 likérek, obdélný podstavec se dvěma úchyty, výška likérky 4 cm, rozměr podnosu 8 × 19,5 cm, nepoškozeno
119
aukce 5
vyvolávací cena
6 000 Kč
dosažená cena
6 300 Kč