Pohár s víkem se 2 zlacenými pruhy
mistrovská zn. MS, puncováno, Slovensko, Trnava, přelom 18./19. stol., 13lotové stříbro, hmotnost 349,80 g, zdobeno 2 pozlacenými pásy, výška 17 cm, rytým monogr. E. H. na noze, noha restaurována
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
5
aukce 7
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 330