V zahradě

olej, karton, 28,3 x 23 cm, rám Přípravná kresba přiložena. Provenience: z pozůstalosti autora.

2 aukce 12

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 017

dosažená cena 31 000 Kč

pol. č.3
aukce: 12
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
pol. č.4
aukce: 12
7 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5
aukce: 12
9 000 Kč / 327 €
vyvolávací cena:
15 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.6
aukce: 12
75 000 Kč / 2 723 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.7
aukce: 12
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
3 400 Kč
dosažená cena:
pol. č.8
aukce: 12
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: