Paříž, 1908

olej, karton , 29,5 x 26,5 cm, rám , sign. UD T. F. Š., na rubu T. F. Šimon, Paris 1908 Provenience: z pozůstalosti autora.

6 aukce 12

vyvolávací cena 75 000 Kč € 2 723

dosažená cena 75 000 Kč

pol. č.7
aukce: 12
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
3 400 Kč
dosažená cena:
pol. č.8
aukce: 12
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.9
aukce: 12
23 500 Kč / 853 €
vyvolávací cena:

pol. č.10
aukce: 12
6 000 Kč / 218 €
vyvolávací cena:
pol. č.11
aukce: 12
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
pol. č.12
aukce: 12
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: