Konůpek Jan

Lydie a Marie, 1945

tuš, akvarel, papír , 48 x 33 cm, rám, zaskleno, sign. LD KpK 45

13 aukce 12

vyvolávací cena 6 000 Kč € 218

pol. č.14
aukce: 12
5 500 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
6 600 Kč
dosažená cena:
pol. č.15
aukce: 12
10 000 Kč / 363 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.16
aukce: 12
14 000 Kč / 508 €
vyvolávací cena:

pol. č.17
aukce: 12
129 000 Kč / 4 684 €
vyvolávací cena:
pol. č.18
aukce: 12
345 000 Kč / 12 527 €
vyvolávací cena:
420 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.19
aukce: 12
11 000 Kč / 399 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: