Císařovský Tomáš

Cesta na Sardinii, 2002

olej, plátno, 25 x 36 cm, sign. na rubu T. Císařovský 02

113 aukce 12

vyvolávací cena 20 000 Kč € 726

pol. č.114
aukce: 12
70 000 Kč / 2 542 €
vyvolávací cena:
pol. č.115
aukce: 12
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.116
aukce: 12
2 500 Kč / 91 €
vyvolávací cena:

pol. č.117
aukce: 12
18 000 Kč / 654 €
vyvolávací cena:
pol. č.118
aukce: 12
4 500 Kč / 163 €
vyvolávací cena:
pol. č.119
aukce: 12
3 500 Kč / 127 €
vyvolávací cena: