Aukce 12
> Položka 127
Velký oválný tác
Střední Evropa, konec 18. stol., polychromované a zlacené dřevo, obdélný tác, po stranách dva úchyty, jemně řezbovaný, tlačený a malovaný dekor, délka 57 cm
127
aukce 12
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 218
dosažená cena
7 700 Kč
Zrcadlo
128
8 000 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Náhrdelník se smaltem
129
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Brož s perleťovým ověsem
130
3 000 Kč / 109 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Lev – dekorace kachlových kamen
131
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 600 Kč
dosažená cena:
Zahradní lavice
132
19 500 Kč / 708 €
vyvolávací cena:
Židle
133
3 500 Kč / 127 €
vyvolávací cena: