Havlín Zbyněk

Reigen, 2005

olej, plátno 55 x 40 cm

129 aukce 16

vyvolávací cena 4 000 Kč € 153

pol. č.130
aukce: 16
40 000 Kč / 1 530 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.131
aukce: 16
135 000 Kč / 5 164 €
vyvolávací cena:
pol. č.132
aukce: 16
1 500 Kč / 57 €
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.133
aukce: 16
35 000 Kč / 1 339 €
vyvolávací cena:
43 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.134
aukce: 16
28 500 Kč / 1 090 €
vyvolávací cena:
pol. č.135
aukce: 16
10 000 Kč / 383 €
vyvolávací cena: