Aukce 31
> Položka 125
Hudeček Antonín (1872-1942)
Horská krajina, kolem r. 1920
olej, papír na kartonu, rám, sklo, 32 × 37 cm
sign. PD Ant. Hudeček
Pravost obrazu potvrzena PhDr. M. Zachařem.
125
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 600
Písecký Josef (1878-1954)
Moře,olej, lepenka, rám, 73,5 × 98,5 cm
126
16 500 Kč / 660 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Neznámý autor
Pražské střechy
127
11 000 Kč / 440 €
vyvolávací cena:
Svoboda Josef (1901-?)
Capri
128
43 000 Kč / 1 720 €
vyvolávací cena:
43 000 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan (1865-1920)
Mont Athos, 1899
129
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Doležil Vojtěch (1882-1961)
Horský masiv
130
6 000 Kč / 240 €
vyvolávací cena:
Vaic Josef (1884-1961)
Chrám sv. Mikuláše
131
12 500 Kč / 400 €
vyvolávací cena: