Aukce 31
> Položka 126
Písecký Josef (1878-1954)
Moře,olej, lepenka, rám, 73,5 × 98,5 cm
sign. LD J. Písecký
126
vyvolávací cena
16 500 Kč
€ 660
dosažená cena
17 000 Kč
Neznámý autor
Pražské střechy
127
11 000 Kč / 440 €
vyvolávací cena:
Svoboda Josef (1901-?)
Capri
128
43 000 Kč / 1 720 €
vyvolávací cena:
43 000 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan (1865-1920)
Mont Athos, 1899
129
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Doležil Vojtěch (1882-1961)
Horský masiv
130
6 000 Kč / 240 €
vyvolávací cena:
Vaic Josef (1884-1961)
Chrám sv. Mikuláše
131
12 500 Kč / 400 €
vyvolávací cena:
Schadt Karel (1888-1952)
Krajina s vlčími máky, kolem r. 1925
132
15 500 Kč / 620 €
vyvolávací cena: