Aukce 4
> Položka 19
František Bibus
Párové svícny
značeno FB, čsl. punc 800/1000, Čechy, 1928 - 1941, stříbro, hmotnost obou 570 g, výška 22,5 cm
19
aukce 4
vyvolávací cena
12 000 Kč
dosažená cena
12 000 Kč
Mísa
4
10 000 Kč
vyvolávací cena:
Slánka
21
4
6 000 Kč
vyvolávací cena:
Likérky s tácem ve stylu Art deco
22
4
8 500 Kč
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Likérky s tácem - 7ks
23
4
6 600 Kč
vyvolávací cena:
Karafa
24
4
22 000 Kč
vyvolávací cena:
Secesní nádoba na šampaňské
25
4
3 000 Kč
vyvolávací cena: