Mísa
německý punc 800/1000, Německo, zač. 20. stol., stříbro, hmotnost 471,20 g, osazená patka, kruhová mísa, žlábkovaný dekor, lem zdoben révovými úponky listy a vinnými hrozny, výška 8,5 cm, průměr 23 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
aukce 4
vyvolávací cena
10 000 Kč