Aukce 53 6. 10. 2019

AUKCE

PALÁC ŽOFÍN
SLOVANSKÝ OSTROV 226, 110 00 PRAHA 1
NEDĚLE 6. 10. 2019 od 13.30 hodin

 

 


INFORMACE

Ing. arch. Irena Velková +420 608 958 322
aukce@sypka.cz

 

 



› PODAT LIMIT
› TELEFONNÍ DRAŽBA

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVY

BRNO
Aukční dům Sýpka
Údolní 70, Brno
20. 9. 2019 › 9 - 17 hod.
21. - 22. 9. 2019 › po tel. domluvě
23. - 27. 9. 2019 › 9 - 17 hod.
28. - 29. 9. 2019 › po tel. domluvě

PRAHA
Galerie U Betlémské kaple
Betlémské náměstí 8, Praha 1
1. - 4. 10. 2019 › 10 - 18 hod.
5. 10. 2019 › 10 - 15 hod.


PRAHA (v den konání aukce)
Palác Žofín
Slovanský ostrov, 110 00 Praha 1
6. 10. 2019 › 12:30 - 13:30 hod.




› VÝSLEDKOVÁ LISTINA
› STÁHNOUT KATALOG V PDF
› KOUPIT KATALOG

 

A
Anderle Jiří *1936 - 157
Artěl, sdružení, Slavkov, porcelánka - 173

B
Bazovský Miloš Alexander 1899–1968 - 75
Bouda Cyril 1901–1984 - 84
Bibus František, Moravská Třebová - 85
Bařinka Petr *1979 - 107
Born Adolf 1930–2016 - 158, 159
Balcar Jiří 1929–1968 - 179, 180
Bechyně - 228

C
Císařovský Tomáš, David Jiří, Gabriel Michal,Mainer Martin, Matoušek František, Nikl Petr, Střížek A - 24
Chatrný Dalibor 1925–2012 - 60, 68, 69

Č
Černý Jan 1907–1978 - 155
Číla Otakar 1894–1977 - 220

D
David Jiří *1956 - 25
Dokoupil George Jiří *1954 - 118
Dohnalová Tea *1993 - 141
Drahoňovský Josef 1877–1938 - 166
Danko Natalya 1892-1942 Lomonosov–Leningradská státní porcelánová továrna - 169
Dressler Bodenbach, fa - 181

E
Ernst Wahlis, fa - 95
Eckert Otto 1910-1995 - 171
Eiselt A. - 175

F
Fila Rudolf 1923–2015 - 76, 119, 121
Foltýn František 1891–1976 - 172

G
Gross František 1909–1985 - 40, 42, 43, 45
Grygar Milan *1926 - 63
Goldscheider Friedrich, Wien, fa - 165
Gmündner Keramik, fa - 185, 202
Gmundner Keramik - 231

H
Hřivnáč Zbyněk, připsáno, Hotel Praha - 28, 29, 30
Hoffmann Josef 1870–1956, Jacob & Josef Kohn - 94
Halabala Jindřich 1903–1978, UP závody - 127
Hendrych Jan *1936 - 148
Halabala Jindřich 1903–1978 UP závody - 234
Havránek Bedřich 1822–1899 - 240

J
Ježek Jaroslav 1923–2002 - 4, 3
Jankovič Jozef *1929 - 70
Jetelová Magdalena *1946 - 115
Janoušková Věra 1922–2010 - 123
Johnová Helena 1884–1962 - 194, 195
Jambor Josef 1887–1964 - 215

K
Kolář Jiří 1914–2002 - 18, 19, 20, 21, 22, 23, 5, 6, 7, 8
Kintera Krištof *1973 - 2
Kučerová Alena *1935 - 34, 35, 122
Kratina Radoslav 1928–1999 - 36
Kotík Jan 1916–2002 - 41
Kafka Bohumil 1878–1942 - 50
Král Václav 1936–2005 - 51
Knížák Milan *1940 - 54, 56, 57, 58, 59
Kovanda Jiří *1953 - 55
Kubíček Jan 1927–2013 - 64
Kjarholm Poul 1929–1980 - 71
Klaus Karl, Ernst Wahlis - 96
Kašpar Adolf 1877–1934 - 102
Kalvoda Alois 1875–1934 - 103
Kaván František 1866–1941 - 105
Koblasa Jan 1932–2017 - 112, 113
Koons Jeff *1955 - 133
Klimeš Svatopluk *1962 - 147
Komárek Vladimír 1928–2002 - 160, 161
Koehler-Broman Mela,Wiener Werkstätte - 197
Kupka František 1871–1957 - 223
Krischer Josef, fa - 242

L
Loetz Johann Witwe, Klášterský Mlýn - 80
Lustry, n. p., Kamenický Šenov - 89
Liesler Josef 1912–2005 - 129, 130, 131
Lhoták Kamil 1912–1990 - 177

M
Mainer Martin *1959 - 31, 32
Mančuška Ján 1972–2011 - 33
Merta Vladimír *1957 - 38
Matal Bohumír 1922–1988 - 49
Moucha Miloslav *1942 - 61, 62
Meyra synovec (Meyr’s Neffe), sklárna - 91
Molnár Karol 1903–1981 - 100
Mařatka Josef 1874–1937 - 104, 214
Mirvald Vladislav 1921–2003 - 116, 117
Mikulka Alois *1933 - 135
Mervart Augustin 1889–1968 - 164, 209
Myslbek Josef Václav 1848–1922, Franta Anýž, fa - 221

N
Novák Ladislav 1925–1999 - 12, 13, 14, 9, 10, 11, 149
Nikl Petr *1960 - 27
Neznámý autor - 73, 74
Neuschul Ernest 1895–1968 - 78, 139
Načeradský Jiří 1939–2014 - 124, 125, 136, 137, 138
Neogrády László 1896–1962 - 216

O
Oswald Wenzel 1883–? , Wiener Werkstätte - 196

P
Palme-König, Košťany u Teplic - 26
Pezellen Bauer Clementina 1897–1979 - 48
Preissig Vojtěch 1873–1944 - 82
Placht Otto *1962 - 146
Procházka Antonín 1882–1945 - 163
Powolny Michael 1871–1954 Wiener Keramik - 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189
Peche Dagobert (1887–1923, Rakousko) - 198
Peche Dagobert 1887–1923, Rakousko - 199

R
Rath Stefan 1902–1960, Hans Harald 1938–1968, J. & L. Lobmeyr, fa - 66
Rudolf Pavel - 140
Ranný Michal 1946–1981 - 150

S
Skála František *1956 - 1
Stefan Bedřich 1896-1982, připsáno - 52
Smrčková Ludvika 1903–1991, Sklárna Rückl, Družstevní práce - 65
Stockar Rudolf 1886–1957, Javůrek-Vrabec, fa - 92
Sutnar Ladislav, prof. Witt Petr, Družstevní práce, Krásná jizba - 108
Sutnar Ladislav 1897–1976, Družstevní práce, Krásná jizba - 109
Sutnar Ladislav 1897–1976,Družstevní práce, Krásná jizba - 110
Sirka Boris *1981 - 114
Sion Zdeněk - 151

Š
Šípek Bořek 1949–2016 - 15
Štursa Jan 1880–1925 - 46
Šimák Lev 1896–1989 - 101
Šnajdr Miroslav *1938 - 142, 143
Šuhájek Jiří - 145
Špála Václav 1885–1946 - 168
Šaloun Ladislav 1870–1946 - 208

T
Tikal Václav 1906–1965 - 44
Trinkewitz Karel 1931–2014 - 72
Typlt Lubomír *1975 - 120
Trnka Jiří 1912–1969 - 167
Tavík František Šimon 1887–1942 - 204, 205, 206, 207, 210, 211, 212, 217, 224, 226, 227

V
Vaněk Jan 1891–1962 - 37
Valenta Rudolf *1929 - 67
Váchal Josef 1884–1969 - 83
Vila Františka Schejbala, Grandhotel - 86, 87, 93
Vasarely Viktor 1906–1997 - 106
Vožniak Jaroslav 1933–2005 - 144
Viléma Králíka syn, Lenora, fa - 190, 191, 192
Vítek Adolf Jan - 213

W
Wojnar Jan *1944 - 53
Wiener Kunstkeramische Werkstätte - 98
Witwe Johann Loetz, fa - 200
Wiener Keramik Austria, fa - 201

Z
Zatloukal Cyril, Anýž Franta, n.p. - 128
Zoubek Olbram 1926–2017 - 152, 153, 154, 156
Zuid-Holland, keramička - 225


TOPlist