Aukce 28
> Položka 68
Vochoč Jan
Seina v Paříži, před r. 1907
olej, lepenka, rám, 61 x 77 cm
sign. PD Jan Vochoč
68
aukce 28
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 142
dosažená cena
32 000 Kč
Český mistr přelomu století
Na kraji lesa, 1880
69
28
4 500 Kč / 184 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan
Malostranské náměstí, 1919
70
28
25 000 Kč / 1 020 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
Schikaneder Jakub
Portrét ženy, 1884
71
28
450 000 Kč / 18 352 €
vyvolávací cena:
Gröll Wenz
Krajina s břízami
72
28
7 000 Kč / 285 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Jaroněk Bohumír
Chaloupka u lesa
73
28
7 000 Kč / 285 €
vyvolávací cena:
Myslbek Josef Václav
Sv. Václav, studie návrhu
74
28
16 000 Kč / 653 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: