Aukce 28
> Položka 88
Wagner Libor
Akt, 1973
olej, plátno, rám, 100 x 68 cm
sign. LN Wagner 73
88
aukce 28
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 223
dosažená cena
30 000 Kč
Dobiáš Čeněk
V prvovýrobě, 1962
89
28
21 000 Kč / 856 €
vyvolávací cena:
Moucha Miloslav
Světlo ve tmě, 1996
90
28
25 000 Kč / 1 020 €
vyvolávací cena:
Husáriková Jindra
Ženy a dívky
91
28
6 500 Kč / 265 €
vyvolávací cena:
Krašeninnikov Valentin
Žena s kyticí
92
28
8 500 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
Kars Jiří (Georges)
Kytice ve váze
93
28
55 000 Kč / 2 243 €
vyvolávací cena:
Jiřikovský Josef
Dívčí akt
94
28
6 000 Kč / 245 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: