Aukce 28
> Položka 111
Kamenický Josef Jiří
Prodavač melounů
olej, překližka, rám, 41 x 33 cm
sign. LD Kamenický
111
aukce 28
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 408
Tavík František Šimon
Dívky z Cejlonu
112
28
4 500 Kč / 184 €
vyvolávací cena:
Souček Karel
Krajina s loďkou, 1957
113
28
75 000 Kč / 3 059 €
vyvolávací cena:
Hudec Jaroslav
U rybníka
114
28
6 500 Kč / 265 €
vyvolávací cena:
Vacke Josef
Krajina, 1936
115
28
8 000 Kč / 326 €
vyvolávací cena:
Živný Karel
Dubnový den, 1956-1960
116
28
14 000 Kč / 571 €
vyvolávací cena:
Blažíček Oldřich
Kostelík v horách
117
28
65 000 Kč / 2 651 €
vyvolávací cena: