Sandrik fa
Dóza-šperkovnice
slovenský úřední punc, Slovensko, 1941-1949, výrobní zn. firmy Sandrik, stříbro, ryzost 800/1000, obdélná dóza s vypouklým víčkem na stěžejce vnitřně zlaceným , vyloženo lakovanou dřevěnou vložkou, základna 18,2 x 12,2 cm, výška 7,5 cm
243
aukce 28
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 326
dosažená cena
8 000 Kč