Sandrik fa

Dóza-šperkovnice

slovenský úřední punc, Slovensko, 1941-1949, výrobní zn. firmy Sandrik, stříbro, ryzost 800/1000, obdélná dóza s vypouklým víčkem na stěžejce vnitřně zlaceným , vyloženo lakovanou dřevěnou vložkou, základna 18,2 x 12,2 cm, výška 7,5 cm

243 aukce 28

vyvolávací cena 8 000 Kč € 326

dosažená cena 8 000 Kč

pol. č.244
aukce: 28
1 000 Kč / 41 €
vyvolávací cena:
3 300 Kč
dosažená cena:
pol. č.245
aukce: 28
4 500 Kč / 184 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.246
aukce: 28
3 500 Kč / 143 €
vyvolávací cena:

pol. č.247
aukce: 28
6 500 Kč / 265 €
vyvolávací cena:
pol. č.248
aukce: 28
3 500 Kč / 143 €
vyvolávací cena:
pol. č.249
aukce: 28
12 000 Kč / 489 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: