Kohn J. & J.
Stůl a čtyři židle
vypalovaná zn. Kohn, Rakousko-Uhersko, přelom 19./20. stol., fa Jacob & Josef Kohn, částěčně ohýbané bukové dřevo černě lakované, bohatě vyřezávané a soustružené, zlacené linie, nové polstrování židlí připravené pro čalounění, restaurováno, rozměry stolu 77 x 76 x 60 cm, rozměr židle 89 x 40 x 42 cm
311
aukce 28
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 1 550