Aukce 28
> Položka 330
Zarážky na knihy - 2 ks
Střední Evropa, 1. třetina 20. stol., porcelán, ručně malováno, výška 15,5 cm, nepoškozeno
330
aukce 28
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 102
Nádoba na šampaňské
331
28
3 500 Kč / 143 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Hoffmann Josef , Thonet
Židle
176
28
24 000 Kč / 979 €
vyvolávací cena: