Aukce 29
> Položka 91
Coubine Othon (1883-1969)
Starý mandlovník v Casseneuve, 1961
litografie, ruční papír, 25 x 32,5 cm,sign. PD Coubine
91
aukce 29
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 313
Benda Břetislav (1897-1983)
Plastika dívky
92
29
3 500 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan (1865-1920)
Boyana-Sophia-Bulgarie, 1898
93
29
25 000 Kč / 977 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Procházka Jaro (1886-1942)
Západ slunce za Pražským hradem
94
29
55 000 Kč / 2 149 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Jambor Josef (1887-1964)
Krajina s břízami
95
29
45 000 Kč / 1 758 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Feikl Stanislav (1883-1933)
Krajina
96
29
8 500 Kč / 332 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Jambor Josef (1887-1964)
Alej, kolem r. 1930
97
29
4 500 Kč / 176 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena: