Aukce 29
> Položka 128
Švabinský Max (1873-1962)
Ranní lov, 1911
lept, papír, rám, sklo, 95 x 62,5 cm,sign. PD Mšvabinský
128
aukce 29
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 977
dosažená cena
27 000 Kč
Mařák Julius Edvard (1832-1899)
Smrky
129
29
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Něměcký malíř
Krocani, 19. stol.
130
29
12 000 Kč / 469 €
vyvolávací cena:
Stretti Viktor (1878-1957)
Portrét barona Františka Ringhoffera IV., 1934
131
29
12 000 Kč / 469 €
vyvolávací cena:
Koester Alexander (1864-1932)
U řeky
132
29
250 000 Kč / 9 768 €
vyvolávací cena:
410 000 Kč
dosažená cena:
Středoevropský malíř
Zátiší s hrozny, 1. pol. 19. stol.
133
29
24 000 Kč / 938 €
vyvolávací cena:
Mařatka Josef (1874-1937)
Hlava chlapce, 1932
134
29
35 000 Kč / 1 372 €
vyvolávací cena: