Aukce 30
> Položka 354
Amor
Střední Evropa, konec 19. stol., keramika, nepůvodní nátěr, výška 76 cm, poškozeno, lepepno
354
aukce 30
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 200
Hodiny
355
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
Drupol, Československo
Lustr Sputnik
356
5 500 Kč / 220 €
vyvolávací cena:
Křeslo Motýl
357
11 000 Kč / 439 €
vyvolávací cena:
Lampa s šněrováním
358
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
2 100 Kč
dosažená cena:
Bři Podbirové
359
900 Kč / 36 €
vyvolávací cena:
900 Kč
dosažená cena:
Matura Adolf
Dlouhá tvář
360
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
2 100 Kč
dosažená cena: