Novák Ladislav (1925-1999)
Soubor tisků a kreseb - 7 ks
4 x litografie, (1 v rámu), 1x oboustranná litografie, 1x kresba, 1x sítotisk, papír, 14 × 13 cm, 29,4 × 20,5 cm, 29,1 × 20,8 cm, 29,1 × 21,1 cm, 30 x 21 cm,20,9 x 9,5 cm, 20,7 x 29,5 cm, všechny práce sign. Ladislav Novák
7
aukce 30
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 118