Aukce 30
> Položka 75
David Jiří (*1957)
Dívka, 2005
litografie, papír, 41/100, 42 x 31 cm, sign. PD J. David 2005, LD 41/100
75
aukce 30
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 200
Střížek Antonín (*1959)
Déšť, 2007
76
3 500 Kč / 140 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram (*1926)
Marie, 2009
77
240 000 Kč / 9 583 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram (*1926)
Vítejte, 2007
78
220 000 Kč / 8 784 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil (1912-1990)
Láhev, 1972
79
8 500 Kč / 339 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Válová Jitka (1922-2011)
Na cestách předurčených, 2008
80
22 000 Kč / 878 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Zrzavý Jan (1890-1977)
Anděl
81
15 000 Kč / 599 €
vyvolávací cena: