Aukce 30
> Položka 101
Fitz Leo (1901-1956)
Pohled na Brno, kolem r. 1940
olej, plátno, rám, 42 x 68 cm, sign. PD Leo Fitz
101
aukce 30
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 319
Moravec Alois (1899-1987)
Krajina s hradem Rábí, 1930
102
28 000 Kč / 1 118 €
vyvolávací cena:
Grus Jaroslav (1891-1983)
Alej, 1978
103
19 000 Kč / 759 €
vyvolávací cena:
Dvorský Bohumír (1902-1976)
Stavení v lese
104
50 000 Kč / 1 996 €
vyvolávací cena:
Jiroudek František (1915-1991)
Mladá dáma, kolem r. 1940
105
9 500 Kč / 379 €
vyvolávací cena:
21 000 Kč
dosažená cena:
Grus Jaroslav (1891-1983)
Vesnice
106
45 000 Kč / 1 797 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan (1865-1920)
Čertovka, 1911
107
38 000 Kč / 1 517 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena: