Aukce 31
> Položka 85
Bělocvětov Andrej (1923-1997)
Portrét ženy, 50. léta
olej, dřevěná deska, rám, 30 × 17,5 cm
sign. LD Bělocvětov, PD datace 52 , 57
85
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 600
Antoš Vladimír Josef (1884-1958)
Před bouří
86
12 500 Kč / 500 €
vyvolávací cena:
Sigmund Karel Jan (1897-1959)
Ve vesnici, 1917
87
6 000 Kč / 240 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Brun Richard (1908-1980)
Odpočinek v zahradě
88
14 500 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
Reynek Bohuslav (1892-1971)
89
2 500 Kč / 100 €
vyvolávací cena:
5 300 Kč
dosažená cena:
Souček Karel
Na ulici, 1952-54
90
110 000 Kč / 4 400 €
vyvolávací cena:
240 000 Kč
dosažená cena:
Jenewein Felix (1857-1905)
Kristus
91
22 000 Kč / 880 €
vyvolávací cena: