Aukce 31
> Položka 95
Procházka František Xaver (1887-1950)
Pohled na Malou Stranu
akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 21 × 28,5 cm
sign. LD X. Procházka
95
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 180
Börmann J.
Vila u moře
96
45 000 Kč / 1 800 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Pirner Maxmilián (1854-1924)
Dívčí akt
97
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Košvanec Vlastimil (1887-1961)
Akt
98
5 500 Kč / 221 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Šaloun Ladislav (1870-1946)
Ženský akt, 1927
99
38 000 Kč / 1 520 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Portrét ženy
olej, karton, pasparta, rám, sklo, 35 × 27 cm
100
6 500 Kč / 260 €
vyvolávací cena:
Berenyi Jozef (1896-?)
Ležící ženský akt
101
35 000 Kč / 1 400 €
vyvolávací cena: