Aukce 31
> Položka 97
Pirner Maxmilián (1854-1924)
Dívčí akt
pastel, karton, rám, sklo, 60 × 34 cm
sign. PD M. Pirner
97
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 1 000
dosažená cena
25 000 Kč
Košvanec Vlastimil (1887-1961)
Akt
98
5 500 Kč / 221 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Šaloun Ladislav (1870-1946)
Ženský akt, 1927
99
38 000 Kč / 1 520 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Portrét ženy
olej, karton, pasparta, rám, sklo, 35 × 27 cm
100
6 500 Kč / 260 €
vyvolávací cena:
Berenyi Jozef (1896-?)
Ležící ženský akt
101
35 000 Kč / 1 400 €
vyvolávací cena:
Šaloun Ladislav (1870-1946)
Darebnice
102
38 000 Kč / 1 526 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Boehm Gustav (1885-?)
Večer v parku, 1911
103
65 000 Kč / 2 610 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena: