Aukce 31
> Položka 138
Košvanec Vlastimil (1887-1961)
Most na řece
olej, lepenka, rám, 38 × 48 cm
sign. LD Košvanec
138
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 960
dosažená cena
24 000 Kč
Chittussi Antonín okruh
Krajina
139
12 500 Kč / 500 €
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena:
Číla Otakar (1894-1977)
Louka s bažanty
140
10 000 Kč / 402 €
vyvolávací cena:
17 500 Kč
dosažená cena:
Jandl Otakar Čeněk (1896-1965)
Krajina s borovicí
141
7 000 Kč / 280 €
vyvolávací cena:
Ženíšek František (1877-1942)
Hajný (portrét arcivévody Františka Ferdinanda d´Este)
142
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Fišárek Alois (1906-1980)
Zátiší na stole, 1941
143
28 000 Kč / 1 120 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
Koudelka Josef (1877-1960)
Krojovaný pár, 2ks
144
5 000 Kč / 200 €
vyvolávací cena: