Aukce 31
> Položka 148
Pernica Vojtěch (1866-1977)
Krojačka, 1930
olej, plátno na kartonu, rám, 26 × 22,5 cm
sign. PD VPernica 30
148
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 120
Molnár Karol (1903-1981)
Večerní projížďka na koni
149
15 000 Kč / 600 €
vyvolávací cena:
Kovařík Hubert (1988-1958)
Odpočinek, 1941
150
8 500 Kč / 340 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Štursa Jan (1880-1925)
T. G. Masaryk
151
15 000 Kč / 600 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Stretti Zamponi (1882-1959)
Malostranské náměstí
152
8 500 Kč / 340 €
vyvolávací cena:
Šimon František Tavík (1877-1942)
Imprese od moře-rybáři, 1925
153
5 500 Kč / 220 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Communiantes á la Madeleine á Paris, 1909
154
24 000 Kč / 960 €
vyvolávací cena:
47 000 Kč
dosažená cena: