Aukce 31
> Položka 150
Kovařík Hubert (1988-1958)
Odpočinek, 1941
olej, plátno, rám, 90 × 81,5 cm
sign. PD HK 41
150
vyvolávací cena
8 500 Kč
€ 340
dosažená cena
25 000 Kč
Štursa Jan (1880-1925)
T. G. Masaryk
151
15 000 Kč / 600 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Stretti Zamponi (1882-1959)
Malostranské náměstí
152
8 500 Kč / 340 €
vyvolávací cena:
Šimon František Tavík (1877-1942)
Imprese od moře-rybáři, 1925
153
5 500 Kč / 220 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Communiantes á la Madeleine á Paris, 1909
154
24 000 Kč / 960 €
vyvolávací cena:
47 000 Kč
dosažená cena:
Brána do arabské čtvrti-Tanger, 1912
155
9 000 Kč / 160 €
vyvolávací cena:
Quai Voltaire v zimě, 1925
156
11 000 Kč / 440 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: