Aukce 31
> Položka 193
Kubistický stolek
Čechy, 10.-20. léta 20. stol., dýhované dřevo, kruhový stoleček v kubistickém tvarosloví, výška 65,5 cm, horní desky 65,5 cm, nerestaurováno
193
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 412
dosažená cena
10 500 Kč
Stropnice
194
29 000 Kč / 1 165 €
vyvolávací cena:
Stropnice
195
29 000 Kč / 1 165 €
vyvolávací cena:
Wiener Werkstätte – okruh
Devítiplamenný lustr
196
22 000 Kč / 884 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Hagenauer, Vídeň
Kačenka
197
3 500 Kč / 141 €
vyvolávací cena:
Konzoly – 2ks
198
5 000 Kč / 201 €
vyvolávací cena:
WMF (Württembergische Metallwarenfabrik)
Dóza Art Deco
199
5 000 Kč / 201 €
vyvolávací cena: