Wiener Werkstette - okruh
Lampičky konzolové - 2 ks
Rakousko-Uhersko, 1. třetina 20. stol., okruh Wiener Werkstätte, Dagobert Peche , řezbované dřevo, původní polychromie, stylizovaný florální dekor, výška konzoly 36 cm, na konzolách olupující se lak, původní stínidla (poškozena)
205
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 482
dosažená cena
12 000 Kč