Bibus František (Ústí nad Orlicí – Pardubice 1966)
Velká mísa
zn. FB, Československo, 20.-30. léta 20. stol., výroba F. Bibus, puncováno čsl. puncem, stříbro, ryzost 900/1000, hmotnost 546,00 g, celoplošný kladívkový dekor, rozměr 29,6 × 22 cm
249
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 181
dosažená cena
16 000 Kč