Aukce 31
> Položka 291
Stolek
Střední Evropa, 20.-30. léta 20. stol., ohýbané chromované trubky,dřevo, dýha, dvoupatrový odkládací stolek rozměr 68,5 × 50 × 35 cm, restaurováno
291
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 281
Napako
Stropní svítidlo
292
4 500 Kč / 181 €
vyvolávací cena:
6 600 Kč
dosažená cena:
Stolní lampa
293
2 000 Kč / 80 €
vyvolávací cena:
3 800 Kč
dosažená cena:
Napako
Stropní svítidlo
294
3 000 Kč / 120 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Svícen šestiplamenný
295
3 500 Kč / 141 €
vyvolávací cena:
Příruční stolek
296
3 500 Kč / 141 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Sedák
297
4 000 Kč / 161 €
vyvolávací cena: