Aukce 31
> Položka 297
Sedák
Čechy, 20.-30. léta 20. stol., ohýbané kovové trubky, dýhované dřevo, výška 46 cm
297
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 161
Plewa Arthur, Schlevogt
Váza Art Deco
298
5 000 Kč / 201 €
vyvolávací cena:
Podlahová lampa
299
8 000 Kč / 321 €
vyvolávací cena:
8 600 Kč
dosažená cena:
Nástěnná svítidla - 2 ks
300
3 000 Kč / 120 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Šuhájek Jiří
Mísa
301
3 000 Kč / 120 €
vyvolávací cena:
Barlach Ernst (1870-1938)
Ležící muž
302
9 000 Kč / 61 €
vyvolávací cena:
Svoboda Jaroslav (*1938)
303
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena: