Panoš
Čechy, konec 18. stol./ poč. 19. stol., zlacené a polychromované dřevo, klasicistní sochy, výška 140 cm, odlomené paže
Přiloženo Rozhodnutí Ministerstva kultury o prohlášení za Kulturní památku.
322
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 964
dosažená cena
26 000 Kč