Aukce 31
> Položka 325
Poslední večeře
1. třetina 20. stol., slonovina, rámovaný výjev Poslední večeře ve vysokém reliéfu, rozměr slonoviny 20 × 32 cm
325
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 803
dosažená cena
33 000 Kč
Stolní lampa
326
4 500 Kč / 181 €
vyvolávací cena:
10 500 Kč
dosažená cena:
Servírovací lžíce - 2 ks
327
5 500 Kč / 221 €
vyvolávací cena:
Bor u České Lípy
Velká váza
328
4 000 Kč / 161 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Dóza - Srdce
329
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
Bitva
330
30 000 Kč / 1 205 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Pítko pro ptáky s vídeňskými bronzy
331
12 000 Kč / 482 €
vyvolávací cena: