Aukce 31
> Položka 329
Dóza - Srdce
Střední Evropa, konec 19. stol., dřevo, mosaz, kořenová dýha, dóza ve tvaru srdce, víko na pozdějších stěžejkách, tři kulovité nožky, klíček, rozměr 24 × 26,5 × 10 cm, nerestaurováno
329
vyvolávací cena
1 500 Kč
€ 60
Bitva
330
30 000 Kč / 1 205 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Pítko pro ptáky s vídeňskými bronzy
331
12 000 Kč / 482 €
vyvolávací cena:
V ráji
332
12 500 Kč / 502 €
vyvolávací cena:
16 500 Kč
dosažená cena:
Betlém - 46 ks
333
38 000 Kč / 1 526 €
vyvolávací cena:
Železný Brod
Miska
334
3 500 Kč / 141 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
Jelínek Vladimír
335
6 000 Kč / 241 €
vyvolávací cena: