Aukce 31
> Položka 348
Dívka
nečitelná zn., Rusko, 50.- 60. léta 20. stol., bělnina, malováno zlaceno, stylizovaná figura dívky, výška 13 cm, zlacení místy setřeno
348
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 120
Náhrdelník
349
9 500 Kč / 381 €
vyvolávací cena:
Náramek
350
6 000 Kč / 241 €
vyvolávací cena:
Santar Jindřich
Kniha Expo 1958
351
1 500 Kč / 60 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
Ferrai-Hardoy Jorge, Kurchan Juan, Bonet Antonio
Motýlek
352
8 500 Kč / 341 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Ovoce - 4 ks
353
1 000 Kč / 40 €
vyvolávací cena:
Jaroslav Matouš
Tkanina, 1998
354
20 000 Kč / 803 €
vyvolávací cena: