Scheiner Artuš
Návrhy ilustrací ke knize Kulihrášek u Severní točny - 11 ks
kresby sign. PD Art. Scheiner, na rubu razítko fa Gustav Voleský, Praha, Čechy, 1931, tuš, akvarel, papír, karton, kompletní album - 11 listů s 25 obrázky, rozměr 33 × 39 cm
Kulihrášek je prvorepublikový komiks (1918-1940) ilustrovaný obrázky Artuše Scheinera. Verše napsala Marta Voleská a nakladatelem byl Gustav Voleský, knihkupec v Praze.
355
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 205
dosažená cena
30 000 Kč