Scheiner Artuš
Návrhy ilustrace ke knize Kulihrášek na řemesle
kresby sign. PD Art. Scheiner, Čechy, 1918, tuš, akvarel, papír, 1 list, 3 kresby, rozměr papíru 30 × 36 cm
357
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 160
dosažená cena
5 100 Kč