Aukce 31
> Položka 356
Scheiner Artuš
Návrhy ilustrace ke knize Kulihrášek tulák
sign. PD Art. Scheiner, Čechy, 1918, tuš, akvarel, papír, 24 × 31 cm
356
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 141
dosažená cena
3 500 Kč
Boštík Václav (1913-2005)
Bez názvu, 1965
1
32
8 000 Kč / 312 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Boštík Václav (1913-2005)
Bez názvu, 1965
2
32
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Šimotová Adriena (*1926)
Záda I., 1992
3
32
18 000 Kč / 702 €
vyvolávací cena:
Šimotová Adriena (*1926)
Záda III, 1992
4
32
18 000 Kč / 702 €
vyvolávací cena:
Šimotová Adriena (*1926)
Záda II. Tiamo, 1992
5
32
18 000 Kč / 702 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Stratil Václav (*1950)
Bez názvu 1981
6
32
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: