Aukce 32
> Položka 73
Grus Jaroslav (1891-1983)
Domky u cesty, 1977
olej, karton, pasparta, rám, sklo, 27 × 38 cm
sign. PD J. Grus LD ´77
73
aukce 32
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 273
dosažená cena
7 000 Kč
Lhoták Kamil (1912-1990)
Ponorka, 1973
74
32
140 000 Kč / 5 460 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena:
Motocyklista
75
32
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
10 500 Kč
dosažená cena:
Lhoták Kamil (1912-1990)
Barel, 1975
76
32
15 000 Kč / 585 €
vyvolávací cena:
Balcar Jiří (1929-1968)
Dvě přítelkyně, 1966
77
32
4 500 Kč / 176 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
Načeradský Jiří (*1939)
Kudlanky, 1975
78
32
14 000 Kč / 546 €
vyvolávací cena:
Matal B., Gross F., Bauch J.
Kronika - konvolut kreseb - 17 ks
79
32
6 500 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena: