Aukce 32
> Položka 99
Ronek Jaroslav (1892-1962)
Lokomotiva
olej, plátno, rám, 60 × 80 cm
sign.PD RONEK
99
aukce 32
vyvolávací cena
17 000 Kč
€ 663
dosažená cena
17 000 Kč
Bělocvětov Andrej (1923-1997)
Opice s mládětem, 40. léta
100
32
19 000 Kč / 741 €
vyvolávací cena:
Václav Tikal (1906-1965)
Mechanický pták, 1962
101
32
69 000 Kč / 2 692 €
vyvolávací cena:
Marková Cecilie (1911-1998)
Krajina ozářená sluncem, 1966
102
32
28 000 Kč / 1 092 €
vyvolávací cena:
Brun Richard (1908-1980)
Rajská zahrada
103
32
15 000 Kč / 585 €
vyvolávací cena:
Čapek Josef (1887-1945)
Děti pod lampou, 1918
104
32
12 000 Kč / 468 €
vyvolávací cena:
14 500 Kč
dosažená cena:
Čapek Josef (1887-1945)
S tou pětkou…
105
32
38 000 Kč / 1 483 €
vyvolávací cena: