Lhoták Kamil (1912-1990)
Krajina s kuželem a míčem, 1968
olej a tempera na překližce, rám, 13 x 20 cm
sign. LD Kamil Lhoták 1968
Uvedeno v soupisu díla pod č. 1422/36. Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. J. Zeminou a prof. PhDr. T. Vlčkem, CSc. Provenience: Obraz měl ve své sbírce MuDr. J. Vykoukal, sběratel Skupiny 42.
vyvolávací cena
290 000 Kč
€ 11 214