Kotík Pravoslav (1889-1970)

Zrcadlení I., 50. léta 20. stol

olej, plátno, rám, 41,5 x 27 cm
sign. PN P. Kotík, na rubu zn.

Vystaveno v r. 1958 FČVÚ (Vilímek), Praha, č. 597.
91 aukce 33

vyvolávací cena 55 000 Kč € 2 127

pol. č.92
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.93
aukce: 33
7 500 Kč / 290 €
vyvolávací cena:
pol. č.94
aukce: 33
9 500 Kč / 367 €
vyvolávací cena:

pol. č.95
aukce: 33
48 000 Kč / 1 856 €
vyvolávací cena:
pol. č.96
aukce: 33
40 000 Kč / 1 547 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.97
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: