Židle

2. pol. 19 stol - začátek 20. stol., Na Huse u Sychrova, výroba dílna "Petr Bušek a synové, knížecí rezbářství v Sychrově zespodu sedáku papírová nálepka s popisem dílny, dřevo, opěradlo židle zdobené řezbou ve tvaru akantu, uprostřed otvor ve tvaru srdce, sedák lichobežníkového tvaru, 44 × 40 × 96 cm výška sedáku 47 cm, restaurováno

272 aukce 33

vyvolávací cena 4 000 Kč € 155

dosažená cena 4 000 Kč

pol. č.273
aukce: 33
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.274
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.275
aukce: 33
9 500 Kč / 367 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.276
aukce: 33
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
pol. č.277
aukce: 33
10 000 Kč / 387 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.278
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: