Nástěnné hodiny
zn. CH, hodinový strojek značen MADE IN CZECHOSLOVAKIA, Československo, 50. léta 20. stol., výroba fa Chronotechna, dřevo, sklo, obecný kov se zbytky, chromování, čtvercové závěsné hodiny, rozměr 40 × 40 cm, poškozený nefunkční stroj, chybí zadní deska
293
vyvolávací cena
3 500 Kč
€ 135